חברת אוטובוסים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

חברת אוטובוסים מקצועית ואמינה תבטיח לכם את חווית הנסיעה הנוחה, המפנקת והבטוחה ביותר שתוכלו לקבל. בכל טיול, אירוע או נסיעה לעבודה, תוכלו לשכור את חברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ ולקבל שירותי הסעות אשר מתאימים לצרכים שלכם בצורה אידיאלית, כך שכל נוסע יוכל להגיע בזמן ליעדו בצורה הבטוחה והנוחה ביותר.

חברת אוטובוסים – ההסעה שלכם ליעד הבא

כל חברת אוטובוסים חייבת להעמיד לרשות לקוחותיה את כלי הרכב החדישים והבטוחים יותר. עליהם להיות מרווחים, מאובזרים ומתוחזקים מכל הבחינות. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי האנשים אשר אתם דואגים להסעה שלהם יגיעו ליעדם לאחר נסיעה נעימה ובטיחותית.

  • אם שותים לא נוהגים – אירועים משמחים לעיתים קרובת מכילים משקאות אלכוהוליים. מומלץ לארגן לאנשים הקרובים לכם, אשר יתארחו באירוע, הסעה שתוכל לאסוף ולהחזיר אותם בבטחה. זאת על מנת שהאורחים יוכלו ליהנות מבלי לסכן את עצמם וחבריהם.
  • יום נפלא לטיול – במידה ואתם מארגנים טיול לילדים או סיור יומי ברחבי הארץ, ככל הנראה כי תזדקקו לשירותיה של חברת אוטובוסים שתלווה אתכם לאורך היום. מנקודה לנקודה, באיסוף ובחזרה לבתים. אתם צריכים את ההסעה הבטוחה והידידותית ביותר.
  • להגיע לעבודה בזמן – כל אחד מאתנו אחר לעבודה בשלב כזה או אחר. בתור בעלי עסקים, אתם בוודאי מעוניינים כי העובדים שלכם יגיעו בשלום ובזמן לעבודה, בין אם מדובר על מפעל או על משרד היי טק. אתם יכולים לחסוך לעובדים שלכם נסיעה ארוכה ובזבוז זמן רב בחיפוש אחר חניה.

נהגים מיומנים ומנוסים

חלק בלתי נפרד מחוויית הנסיעה הוא הנהג והתפקוד שלו על הכביש. הנהגים אשר מועסקים בחברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ מוכשרים לתפקידם ומחזיקים ברישיון לעסוק בהסעות. כל הנהגים בעלי ניסיון רב בתחום ועוברים תהליכי מיון קפדניים ונוקשים טרם תחילת העסקתם בחברה. פנו אלינו עוד היום על מנת לשמוע על מגוון השירותים אשר תוכלו לקבל בחברתנו.