השכרת אוטובוס

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

השכרת אוטובוס הינה פעולה משתלמת וכדאית מאוד בעת שמדובר על ארגון נסיעה למספר משתתפים רב אשר דורש הסעה. תוכלו לשכור אוטובוס בתור הסעה לאירועים, הסעות לילדים, טיולים או אפילו לאירועים משפחתיים. האוטובוסים החדישים של חברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ עומדים לרשותכם בכל זמן ולכל מטרת נסיעה שעלולה להתעורר. נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שניתן על מנת שכל נוסע ונוסע יזכה בחוויה נעימה ונוחה במהלך נסיעתו.

מה חשוב לדעת טרם השכרת אוטובוס?

בעת בחירה בחברה אשר מספקת שירות של השכרת אוטובוסים עליכם לוודא כי הגורמים הבאים אכן מתקיימים:

  • אוטובוסים חדישים ומצוידים היטב.
  • תקינות של מערכת המיזוג והכריזה, מערכות הבטיחות והתקינות המכאנית של האוטובוס עצמו.
  • נהגים בעלי הכשרה מתאימה להיות נהגי הסעות אשר מלווים ברישיונות המאשרים זאת.
  • נהגים בעלי יחס אדיב אשר מוכנים לעמוד לשירותכם ולעזור במקרה הצורך לנוסעים.
  • התחייבות של החברה להגיע לנקודות האיסוף בשעה שנקבעה מראש, דבר זה ימנע אי נעימויות בהמשך ויאפשר את ההגעה שלך בזמן למחוז חפצכם.
  • חברה אשר מקפידה על כל תקני הבטיחות ובעלת כל האישורים והביטוחים הנדרשים לפעילות סדירה על פי חוק.

זכרו לוודא עם חברת ההסעות מה הנוהל שלהם למקרי חירום, במידה ומתרחשת תקלה לא צפויה באוטובוס. העדיפות היא כמובן לצוות חילוץ העובד מסביב לשעון ויכול להגיע לכל מיקום במהירות האפשרית על מנת לסייע לנוסעים ולתקן את התקלה באוטובוס עצמו.

השכרת אוטובוסים מחירים משתלמים במיוחד

אולמות אירועים או אירועים משפחתיים בחיק הטבע הרבה פעמים יכולים להיות מאתגרים להגעה. על כן, השכרת אוטובוסים יכולה בהחלט להוות את הפתרון האידיאלי לבעיה. כך גם בטיולים אשר נקודת ההתחלה יכולה להיות חבויה או לא מוכרת לרוב האנשים אשר מתוכננים להגיע. הדרך המושלמת לפתור את הבעיה היא לארגן הסעה משותפת לכולם באוטובוס. חברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ ישמחו לבוא לעזרתכם ולארגן את ההסעה שעונה על הצרכים שלכם במלואם.