הסעות מיניבוס

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הסעות מיניבוס דומות ושונות בו זמנית מאוטובוסים המיועדים להסעות. המיניבוס קטן משמעותי מהאוטובוס, אך יכול לאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של אוטובוס. הוא מרווח ורוב המיניבוסים מאובזרים במערכות שמע ומכשירי DVD, המאפשרים לנוסעים לצפות בסרט במהלך הנסיעה. חברת ההסעות י.ק שירותי תחבורה בע"מ מציעים לכם מגוון של כלי תחבורה חדישים ומשוכללים, וביניהם מיניבוסים מרווחים ומאובזרים.

הסעות מיניבוס – כל היתרונות

מיניבוס הפך להיות רכב ההסעות המועדף על אנשים רבים. ואין זה מפתיע כלל. הסעות מיניבוס מתאימות למגוון רחב של קבוצות – טיולים, הסעות לחתונה או לאירוע, לכנסים, בילויים או אפילו בתור הסעה לשדה התעופה. חלק מהיתרונות שבבחירה במיניבוס בתור ההסעה שלכם כוללים את הנקודות הבאות:

  • המיניבוס חוסך את הצורך בהוצאה של רכב פרטי לנסיעה.
  • חוסך נסיעה ארוכה ומעייפת וחיפוש חנייה מייגע.
  • מאפשר לאנשים לנוח במהלך הנסיעה במקום להיות מרוכזים על ההגה לאורך כל הדרך.
  • הפתרון האידיאלי לקבוצות בין 10 ל- 20 אנשים. כך שגם לא תאלצו לשכור אוטובוס ולשלם עליו ביוקר.
  • עם המיניבוס ניתן להיכנס גם לכבישים צרים, בניגוד לאוטובוסים אשר לא יכולים להיכנס לכל מקום וישנם כבישים בהם לא יוכלו לעבור.
  • במיניבוס קיימת אווירה אינטימית יותר מאשר בכלי רכב אחרים, יחד עם זאת הם מרווחים מספיק על מנת שהנוסעים לא ירגישו דחוסים יחדיו אלא יצליחו ליהנות מנסיעה נעימה ונוחה.

הסעות מיניבוס מחירים משתלמים

מיניבוסים הם אחת הדרכים המועדפות לנסיעות של קבוצות שונות. ההסעה הזו מתאימה באופן אידיאלי לנסיעות אינטימיות של קבוצות קטנות יחסית. זוהי הדרך המושלמת לטייל בה בצפון או בדרום, להגיע לאירועים משפחתיים או להגיע לחופשה בלי הצורך להוציא רכב ולחפש חניה. הנסיעה תהיה באווירה משפחתית ואינטימית יותר ואתם תוכלו לנוח במהלכה או לפתוח בשיחה צולחת עם חבריכם. חברת י.ק שירותי תחבורה ישמחו לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך ולהציע שירות אדיב ומקצועי לצד יחס אישי ששם את שביעות רצונכם במקום הראשון.