הסעות ילדים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אין צל של ספק, הדבר החשוב ביותר בעולם הוא שמירה על בטיחות הילדים שלנו. הסעות ילדים לבית הספר מידי יום לעיתים יכולות להעלות דאגה בקרב ההורים, זאת משום שבשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר דיווחים על תאונות דרכים. הדרך הבטוחה ביותר לשמור על ילדינו היא לוודא כי דרכם לבית הספר וחזרה ממנו נתונה באחריותם של האנשים הנכונים. חברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ  מעמידים לרשותכם את שירותי ההסעות הבטוחים ביותר ואת הנהגים המנוסים, אחראיים ומקצועיים ביותר אשר מוסמכים לעבודתם עם ילדים.

הסעות ילדים – בטיחות ברמה גבוהה

ילדים רבים בגילאים צעירים, למרות המאמצים הרבים של מערכות החינוך בתחום, עדיין לא מודעים בצורה מספקת לנושא של זהירות בדרכים ושמירה על נסיעה בטוחה באוטובוס. על כן חשוב לוודא כי הנהג אשר אחראי על הסעות ילדים הינו בעל הניסיון הדרוש, הרצינות והמקצועיות לבצע את תפקידו כראוי ולשמור על בטיחותם של ילדינו.

חברת הסעות אשר מעניקה שירותי הסעות לילדים לבתי הספר חייבים לדאוג כי הגורמים הבאים יתקיימו:

  • כלי רכב מאובזרים על פי כל התקנות והדרישות.
  • הנהגים עברו הכשרה מתאימה בתחום הסעות לבתי הספר, וממשיכים לעבור קורסי ריענון תקופתיים.
  • הנהגים בעלי רישיון מיוחד המאשר להם לספק שירותי הסעה על פי תקנה 84.
  • בסיום הנסיעה, על הנהג לסרוק את כל המושבים על מנת לוודא כי לא נשאר אף יד באוטובוס.
  • הורדה והעלאה של הילדים תתבצע אך ורק בצד בו נמצא המוסד החינוכי או ביתו של הילד.

הדור הבא של ההסעות

החל מהרגע הראשון בו אנו פוקחים את עינינו, הדאגה לילדנו היא חלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלנו. על מנת שתוכלו להיות רגועים כי ילדכם מגיעים לבית הספר בשלום, חשוב כי תבחרו בחברת הסעות כמו י.ק שירותי תחבורה בע"מ. אנו דוגלים בשילוב של הסעות איכותיות, דאגה ומחויבות לילדים ומקצועיות בלתי מתפשרת. אנו מאמינים בעמידה מדויקת בלוחות הזמנים, מתן עזרה במקרה הצורך ונהיגה זהירה לאורך כל הדרך.