השכרת מיניבוס

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם אתם מתכננים טיול, או צריכים לארגן נסיעה שכוללת יותר אנשים ממה שרכב פרטי יכול לאפשר, הרי שכעת תוכלו לפנות אל חברות הסעות ולארגן השכרת מיניבוס לשימושכם הפרטי. על מנת לאפשר לכם ולאנשים היקרים לכם נסיעה נעימה ובטוחה ולעזור להפחית את כמות כלי התחבורה שנמצאים בזמן נתון על הכביש תוכלו ליהנות מנסיעה ממוזגת במיניבוס חדיש ומרווח. חברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ שמחים להציג בפניכם את מגוון כלי התחבורה השונים והחדישים שלה, ביניהם גם מיניבוסים אשר יכולים להתאים למגוון של נסיעות.

השכרת מיניבוס –  ליהנות מהדרך

השכרת מיניבוס מיועדת לנסיעות של קבוצות קטנות יחסית, לרוב של כ – 10 עד 20 אנשים. אחד היתרונות הבולטים ביותר של מיניבוסים הוא העובדה כי זהו כלי רכב קומפקטי יותר מאשר אוטובוס. מפאת גודלו הוא מאפשר אווירה אינטימית ומשפחתית יותר ומאפשר לנהל שיחות קולחות במהלך הנסיעה, יחד עם זאת הוא מרווח מספיק על מנת לאפשר לאנשים לנוח בשלווה במהלך הנסיעה לאלו המעוניינים בכך.

אם אתם רוצים לצאת לטיול בקבוצה עם חברים קרובים, בני משפחה אהובים או מטעם מקום העבודה, הרי שמיניבוס זו הבחירה האידיאלית עבורכם. כך תוכלו להגיע למחוז חפצכם מבלי לדאוג שאחד מכם יאלץ לנהוג כל הדרך, כולם יוכלו ליהנות מנסיעה נעימה ובטוחה לשני הכיוונים.

השכרת מיניבוס עם נהג

פניה לחברת הסעות מקצועית תבטיח כי אתם תוכלו להתרווח ולנוח לכל אורך הדרך. אין צורך להתחיל לדאוג להמוני הארגונים הקשורים בסנכרון מספר רכבים ונהגים אשר יובילו את קבוצה שלכם לאירוע או לכנס מסוים. חברת י.ק שירותי תחבורה בוחרים את הנהגים שלהם בקפידה, תוך ווידוא כי הם מחזיקים את הרישיון המתאים אשר מסמיך אותם להיות נהגי הסעות. כמו כן תוכלו למצוא כאן מגוון של כלי תחבורה, לרבות מיניבוסים מרווחים ומאובזרים בכל אביזרי הבטיחות אשר יבטיחו כי הנסיעה תתבצע בהתאם לחוק ותוביל אתכם ליעד הרצוי בזמן שהגדרתם מראש.