הסעות בפתח תקווה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הסעות בפתח תקווה זו ההזדמנות שלכם לצאת או לחזור אל אם המושבות בכל זמן נתון. יש מספר עצום של סיבון בגינן אתם עלולים להזדקק לשירותי הסעות, כך שבוודאי תשמחו להכיר את חברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ. אנו נשמח לסייע לכם להגיע לכל מחוז חפציכם בבטחה ובמהירות. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רכבים חדשים ונוחים – אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות וכל מה שביניהם, לצד נהגים מקצועיים ובעלי ניסיון רב על הכביש.

הסעות בפתח תקווה – איך זה עובד ?

פתח תקווה התחילה בתור מושבה ואט אט התפתחה לעיר הגדולה והמתקדמת שהיא היום. כעת, תוכלו לאתר חברות המציעות שירותי הסעות בפתח תקווה לכל אדם או קבוצה בכל זמן שרק תרצו. את ההסעות תוכלו להתאים לצרכים שלכם בקלי קלות. הפרטים שעליכם למסור כוללים:

  • תיאום של מקום איסוף והורדה.
  • שעת איסוף בהתאם לשעה רצויה של הגעה.
  • מספר האנשים בהסעה.
  • במידה ולאנשים המוסעים יש מאפיינים מיוחדים חשוב לציין זאת. (ילדים, אוכלוסייה קשישה וכיו"ב.).

 כאן תפקידכם מסתיים והחברת המקצועית אליה בחרתם לפנות תיקח את המושכות לידיים מעכשיו. הם יבצעו את ההתאמה המושלמת לצרכים שלכם, למספר האנשים ולסוג האוכלוסייה. כל חברה אשר מכבדת את עצמה תבצע את ההתאמה הנדרשת של כלי הרכב לצרכיו של הלקוח בכדי לעמוד בלוח הזמנים הנקבע מראש ולספק חוויית נסיעה נעימה, מהירה ובטוחה לכל יעד שתבחרו.

בטיחות מעל הכל

אנו בחברת י.ק שירותי תחבורה בע"מ שמים דגש על הבטיחות של הנוסעים שלנו קודם כל. כל כלי רכב אשר אנו מחזיקים עומד בכל התקנים ומאושר על ידי משרד התחבורה. הרכבים כוללים את כל אביזרי הבטיחות הנדרשים כולל חגורות בטיחות. כל הנהגים עוברים את ההכשרה המתאימה, מוכשרים ומאושרים בתור נהגי הסעות. מטרת העל שלנו היא לדאוג לכל אותם הפרטים הקטנים על מנת שאתם, העובדים שלכם, והאנשים החשובים לכם יגיעו למחוז חפצם בצורה בטוחה תוך עמידה בלוח זמנים.